Par mums

SIA "Santini Coffee" uzņēmumiem, valsts un pašvaldību iestādēm, restorāniem, privātpersonām un ikvienam smalkas garšas cienītājam piedāvā Premium kvalitātes Arabika kafijas pupiņas no dažādām pasaules plantācijām, īpaši izmeklētas un atlasītas tējas un saldumus, korporatīvās un individuālās dāvanas, kā arī profesionālus kafijas pagatavošanas aparātus un pilnu to apkalpošanas servisu.

Zīmols "Santini Coffee" ir ne tikai lolots, auklēts un bezgalīgi mīlēts, bet arī papildināts ar izpratni par pareizu dzērienu baudīšanas filozofiju, to garšām un aromātiem. Uzņēmuma mērķis ir veicināt kafijas un tējas lietošanas kultūras attīstību Latvijā, nodrošinot uzņēmumus, valsts un pašvaldību iestādes, restorānus un kafejnīcas, kā arī privātpersonas ar izsmalcinātiem un ekoloģiskiem Premium kvalitātes produktiem.

Lai izcila kafija un tēja dod iemeslu Jums brīdim atelpas, sniedz baudījumu un neaizmirstamus mirkļus!

Pie Cēzara

Par tēju

Tējas dzeršanas kultūras pirmsākumi ir meklējami tālajā Āzijā, vairāk kā divas tūkstošgades pirms mūsu ēras. Mūsdienās tējas lietošanas kultūra ir attīstījusies un atceļojusi līdz Rietumiem, kļūstot par nozīmīgu ikdienas sastāvdaļu. Lai izjustu pilnīgu tējas baudījumu, būtiska ir katra nianse – sākot ar plantāciju, kurā tēja ir augusi, veidu, kā tēja audzēta, novākta un apstrādāta, tā beidzot ar tējas pagatavošanas un lietošanas mākslu.

Par kafiju

Kafija ir kas vairāk par rīta dzērienu. Kafija dod enerģiju, spēku un mundrumu. Sniedz baudu. Nodrošina atmosfēru. Tā reizē ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa un svētku rituāls. Izcilas kvalitātes kafijai piemīt neatkārtojams aromāts, smarža un garša.

Lai kafija būtu augstvērtīga, ir svarīgs katrs mazākais sīkums un detaļa tās radīšanas procesā, sākot ar audzēšanu un novākšanu un beidzot ar grauzdēšanu un nogādāšanu izcilas kafijas baudītājiem. Cēzara kafija ir augstvērtīgs produkts, jo katrā kafijas pupiņā ir tikko grauzdētas kafijas svaigums un spēks. Grauzdēšanas procesā izmantotās kafijas pupiņas tiek audzētas un ievāktas plantācijās no tādiem pasaules reģioniem kā – Kolumbija, Sumatra, Kenija, Etiopija, Papua-Jaungvineja, Āfrika, Amerika, Bali, Brazīlija, Havaju salas, Klusā okeāna salas, Kostarika, Nikaragva, Jaunzēlande, Gvatemala, Kaisedona, Kaukas ieleja, u.c. reģioniem un plantācijām.

Neatkarīgi no kafijas pagatavošanas veida - apliešanai krūzē, pagatavošanai turkā, French preskannā vai kā citādi - uzņēmums SIA "Santini Coffee" veiks profesionālu kafijas pupiņu samalšanu.

Par Jura kafijas automātiem

Šveices kvalitātes kafijas automāti JURA vienmēr pagatavos ne tikai perfektu kafiju, espresso vai ristretto, bet arī kafijas dzērienus ar pienu, tādus kā cappuccino, cafe latte, latte macchiato, u.c.

JURA kafijas automāti citu kafijas pagatavošanas automātu vidū izceļas ar izcilu dzērienu aromātu, perfektu garšu un vienmēr nemainīgu dzērienu kvalitāti Jūsu kafijas tasītē. Jura kafijas automātiem piemīt elegants un kompakts dizains, vadības ērtums teksta displejos dažādās valodās, iespēja lietot gan pupiņas, gan maltu kafiju, viegli saprotama un ērta aparāta lietošana, vienkārša aparāta tīrīšana un uzturēšana, kvalitatīvi sakultas un noturīgas piena putas, kafijas dzērienu pielāgošana iepriekš izvēlētām krūzītēm un lietošanas paradumiem, kafijas stipruma un daudzuma mainīšanas iespējas, (arī dzērienu pagatavošanas brīdī), u.c.

JURA kafijas automāti ir vieni no labākajiem pasaulē! Uzņēmums SIA "Santini Coffee" nodrošinās pilnu apkalpošanas servisu, augstākā līmeņa garantijas un pēcgarantijas apkalpošanu, tajā skaitā arī bezmaksas konsultācijas.

Par dāvanām

Klasiska dāvana tāpat kā klasiskā mūzika, gadsimtiem ilgi bijusi izcila un nemainīga vērtība. Gadu desmitiem cilvēki ir uzticējušies pārbaudītām un drošām vērtībām un tiekušies pēc labākā un kvalitatīvākā. Dāvana ir veids kā iepriecināt un pārsteigt savus tuvos un mīļos gan svētkos, gan ikdienā, bet ar dāvanu varam arī pateikt paldies, radīt iespaidu vai veicināt sadarbību. SIA "Santini Coffee" nodrošina profesionālu dāvanu servisu, katru dāvanu iesaiņojot ar rūpību un veltot tai īpašu uzmanību.

Dāvanas piedāvājam personalizēt, apdrukājot tās, izvēloties dāvanas veidu, sastāvu, daudzumu, iepakojuma un lentas krāsu, kā arī pievienojot personalizētas kartītes dāvanas saņēmējam, šādā veidā Jūs pārsteigsiet dāvanas saņēmēju, liekot justies īpašam.

Par aksesuāriem

Lai baudītu aromātisku un garšīgu kafiju vai tēju, izcilas kvalitātes kafija un tēja ir tikai puse no panākumiem. Otra puse ir veids, kā un kādos traukos kafija un tēja tiek pagatavota un pasniegta.

SIA "Santini Coffee" sniegs Jums iespēju baudīt labāko kafiju un tēju no īpašiem un izsmalcinātiem traukiem. Dzērienu pagatavošanai izmantojot tikai profesionālus aksesuārus, kas paredzēti pareizai kafijas un tējas pagatavošanai un baudīšanai, Jūs nodrošināsiet ne tikai atmosfēru, bet saglabāsiet kafijas un tējas baudīšanas tradīcijas.