Pieejamība: Ir pieejams

Klasiskais valdzinājums, kafijas izlase

Regulārā cena

Regulārā cena €18.20

Dāvanu komplekts "Klasiskais valdzinājums" ir kafijas baudīšanas rituāls ar kafijas aromātiem un garšām no dažādām pasaules plantācijām. Kafijas pazinējiem tā būs atkaltikšanās ar jau zināmām vērtībām, taču pirmreizējiem baudītājiem - trāpīgs ceļvedis kafijas pasaules iepazīšanā.

"Andu kalnu" - 100% Arabika kafijas pupiņas no Andu kalnu plantācijām. Nemitīgi attīstot un paaugstinot ražošanas apjomus un kvalitāti, Kolumbija ir kļuvusi par otru lielāko kafijas pupiņu eksportētāju pasaulē pēc Brazīlijas. Populārākie kafijas ražošanas apgabali atrodas Andu kalnu pakājē, kur ir mitrs klimats. Savukārt kalnainais apvidus nodrošina plašu augsnes mikroklimata dažādību, kā rezultātā kafijas ražas sezona var ilgt arī visu cauru gadu. Gadiem izkoptās un attīstītās kafijas audzēšanas tradīcijas, kā arī profesionālisms ir galvenais iemesls, kāpēc Kolumbijas kafija ir tik īpaša. Kafijas dzērieniem, kas pagatavoti no Andu kalnu kafijas pupiņām, piemīt izteikts aromātiskums, līdzsvarota, zīdaina, nedaudz rūgtena garša.

"Bali Blue Moon" - 100% Arabika kafijas pupiņas, kas ir reta un unikāla Arabika kafijas šķirne, ko audzē sīkzemnieki, dzīvojot auglīgo vulkānisko kalnāju apgabalu krāsainās paradīzes salas Bali sirdī, apelsīnu un mandarīnu koku paēnā. Kafijas dzērieniem, kas pagatavoti no Bali kafijas pupiņām, piemīt unikāla, bet vienlaikus maiga garšas buķete un vidēji bieza konsistence. Grauzdējuma pakāpe - vidēja.

"Kostarika" - 100% Arabika kafijas pupiņas no Kostarikas plantācijām. Kafijas plantācijā Tarrazu, kas ir valsts visaugstāk novērtētākā kafijas audzēšanas vieta, tiek kultivētas tikai Arabika kafijas šķirnes kafijas, jo Robusta kafijas škirnes audzēšana Kostarikā ir nelegāla. Kafijas pupiņas, kas audzētas Kostarikā, ir īpašas. Kafijas dzērieniem, kas pagatavoti no Kostarikas kafijas pupiņām, piemīt lieliski sabalansēta garšas buķete ar vieglu, skābenu pēcgaršu un īpatnēju augļu aromātu. Grauzdējuma pakāpe - vidēja.

* Obligāti aizpildāmie lauki

Papildus informācija
Nosaukums Klasiskais valdzinājums, kafijas izlase
Rekomendējamās pagatavošanas metodes
Svars Katras kafijas iepakojuma svars ir 100g.