Pieejamība: Ir pieejams

Amerikas piedzīvojums, kafijas izlase

Regulārā cena

Regulārā cena €15.50

Dāvanu komplekts "Amerikas piedzīvojums" aizvedīs uz Zelta vārtu tiltu Sanfrancisko, Ņujorkas naktsdzīvi un neskartajām Amerikas prērijām - un tas viss tikai vienas kafijas tasītes attālumā!

Dāvanas sastāvs:

"Ziemeļrietumu maisījus" - 100% Arabika grauzdētu kafijas pupiņu maisījums no Centrālās Amerikas, Dienvidamerikas un Sumatras plantācijām. Kafijas dzērieniem, kas pagatavoti no Ziemeļrietumu maisījuma ir vidēji stipra, neuzbāzīga konjaka pēcgarša. Grauzdējuma pakāpe - vidēja.

"Sanfrancisko maisījums" - 100% Arabika grauzdētu kafijas pupiņu maisījums no Centrālās Amerikas, Kenijas un Sumatras plantācijām. Kafijas dzērieniem, kas pagatavoti no Sanfrancisko maisījuma, piemīt izteikts aromāts un bieza, pilnvērtīga kafijas dzēriena konsistence. Grauzdējuma pakāpe - vidēja.

"Ņujorkas maisījums" - 100% Arabika grauzdētu kafijas pupiņu maisījums no Centrālās un Dienvidamerikas plantācijām. Kafijas dzērieniem, kas pagatavoti no Ņujorkas maisījuma, piemīt izteikts, sabalansēts aromāts, ar vieglu ogu un riekstu pēcgaršu. Grauzdējuma pakāpe - vidēja.

* Obligāti aizpildāmie lauki

Papildus informācija
Nosaukums Amerikas piedzīvojums, kafijas izlase
Rekomendējamās pagatavošanas metodes
Svars Katras kafijas iepakojuma svars ir 100g.