Kafijaspupiņas - tas ir ne tikai elitārs dzēriens, bet arī elitāra dāvana. Nav pieņemts dāvināt to tikai pusaudžiem un cilvēkiem, kas pieturas pārtikas kultūrai, kura izslēdz kafijas lietošanu.

Visos pārējos gadījumos, kafijas pupiņas tiek uzskatītas par pieņemamu dāvanu no etiķetes viedokļa, kurš norāda uz cieņas izrādīšanu, labas gaumes un cienīga statusa atzīšanu.

Ja melna kafija tiek pasniegta kā dāvana, jāatcerās divi svarīgi momenti. Pirmkārt, pareizi būtu dāvināma tikai zīmolu kafija. Otrkārt, dāvanai jābūt iepakotai ne vien vienkārši skaisti, bet arī atbilstoši kafijas stilam, par kuru izstāstīsim turpmāk šaja rakstā. Kā papildinājums dāvanai var būt tikai saldumi un kafijas aksesuāri, dažos gadījumos – elitāra tēja.

Kā pareizi noformēt korporatīvās dāvanas – viens no Santini Coffee darbības virzieniem. Kafijas pupiņas tiek atlasītas un iepakotas atbilstoši pasūtītāju vēlmēm, kurus mūsu konsultanti pirms tam iepazīstinās ar esošo variantu daudzveidību.

Korporatīvās dāvanas no Santini Coffee – izvēles un sastādīšanas princips

Visbiežāk lēmumu uzdāvināt darbiniekiem kafijas pupiņas pieņem lielās kompānijas ar daudziem darbiniekiem. Lai apmierinātu jebkuru gaumi, būtu racionāli izmantot vienu no trim variantiem: vienas šķirnes kafija, espresso-maisījums, aromatizēta kafija.

Vienas šķirnes kafijas pupiņu garša ir saistīta ar plantācijas ģeolokāciju, tās klimatiskajām īpatnībām, augsnes sastāvu. Espresso-maisījumu atšķirība – bez arabikas, sastāvā ir arī robusta, kura stabilizē garšu, nodrošina dzēriena piesātinātību un stiprumu. Aromatizēta kafija ir īpaši piemērota, lai dāvināti to darbiniecēm, kā korporatīvās dāvanas “sieviešu svētku” kalendārajos gadījumos.

Kafijas pupiņas ir pašpietiekama dāvana. Taču, atbilstoši pasūtītāja vēlmēm, mēs tās varam papildināt ar saldumiem. Cienīgi papildinājumi – roku darba šokolāde ar ogām, medus suflē, miniatūrām džema piedevām no eksotiskiem citrusaugļiem, specijām, cukurniedru cukura.

Svarīgi ir pareizi iepakot kafijas pupiņas. Uzticot korporatīvo dāvanu noformēšanu Santini Coffee, Jūs varat rēķināties ar spilgtu ekskluzīvu noformējumu. Piedāvājam Jums – porainas struktūras kraft-kartona kastes, koka kastes, pītus groziņus. Paņemot rokās taustāmi patīkamu iepakojumu, katrs Jūsu kompānijas darbinieks uzreiz noskaņosies svētkiem.