Jura kafijas automātu izvēles priekšrocības

Liela daļa no tirgū piedāvātajiem kafijas automātiem prasa īpašus ekspluatācijas nosacījumus. Tāpēc ar tiem darbojas profesionāli baristas. Šāda kafijas aparāta montāža birojā ir problemātiska, jo uzstādīšanas procesā jāparedz arī iespēja pieslēgt kafijas aparātu pie ūdensvada un elektroapgādes tīkla. Kafijas aparātu ražotājs Jura radījis kafijas automātu modeļus, kuri ir vienkārši ekspluatācijā. Un tas ir vienkārši, Jums tikai: “novieto tasīte zem dozatora, jānospiež poga un Jūs variet novērot, kā dabīgā kafija parvēršas dzērienā ar izsmalcinātu garšu” Pateicoties ērtajai regulēšanai un iespējai konfigurēt aparātu, Jūs varēsiet gatavot espresso, kapučīno vai klasisku melno kafiju, tāpat, kā profesionāls barista.

Kafijas aparātu Jura universālā izmantošana

Kafijas aparāta Jura dzēriena pagatavošanas iekārtas ir pilnīgi automatizētas un autonomas ierīces. Tās nav smagas un ir viegli transportējamas uz jebkuru Jums vēlamo vietu, kas ļauj izmantot kafijas automātu arī izbraukuma pasākumos.

Kafijas aparāti Jura, atšķirībā no citas tehnikas, ir piemēroti daudzkārtējai un ilgstošai lietošanai. Kā rāda prakse, Šveices ražojuma kafijas aparātu remonts ir reti pieprasīts – kafijas automāti neprasa īpašus ekspluatācijas nosacījumus un spēj tikt galā ar nopietnām slodzēm restorānos, kafejnīcās un ēdnīcās.

Komerciālie kafijas automāti birojiem ir neticami izturīgi un tos var izmantot arī neprofesionāli lietotāji. Šādi kafijas aparāti bieži vien tiek uzstādīti biznesa centros, aviokompānijās, skaistumkopšanas salonos, kafejnīcās, dzelzceļa stacijās. Visi kafijas automātu modeļi ir aprīkoti ar kvalitatīvu un ļoti izturīgu korpusu, nodilumizturīgām mehāniskajām detaļām, kuras varēs ekspluatēt daudzus gadus.

Izvēloties komerciālos kafijas automātus jāpievērš uzmanība trim svarīgiem faktoriem:

  • Lietošanas ērtība un vienkāršība.
  • Iekārtu drošums.
  • Dzērienu kvalitāte.
  • Klientu apkalpošanas servisa pieejamība.

Šie ir arī tie galvenie kritēriji, kas piemīt Šveicē ražotajiem Jura kafijas automātiem. Kafijas aparāti Jura no citiem tirgū pieejamajiem aparātiem atšķiras ar savu vienkāršību lietošanā un kopšanā, kā arī ilgo kalpošanas laiku. Uzņēmums PIE CĒZARA kafijas aparātus Jura piedāvā plašā sortimentā. Izmantojot kafijas aparātu Jura, Jūs varēsiet izjust dabīgo pupiņu kafijas aromātu un nevainojamo garšu katrā kafijas krūzītē.