Mīlat kafiju tā, kā to mīlam mēs? Augstu vērtējat neatkārtojamo svaigi pagatavotas kafijas arabica aromātu? Tad mēs izstāstīsim, kāpēc ir nepieciešamas tikai svaigi grauzdētas kafijas pupiņas.

Kad pupiņu svaigums izlemj visu

Lai kā Jūs necenstos pagatavot garšīgu kafiju, neburtos ar turku vai neiestatītu kafijas automātu ar vismūsdienīgākajām programmām, jāsāk ir ar galveno. Proti: ar svaigām kafijas pupiņām. Tieši tās izšķir, kādu dzērienu Jūs iegūsiet: ar neatkārtojamu garšu vai parasto, kurā kaut kas pietrūkst.

Ideālas kafijas pupiņas – tās ir pupiņas, kurām ir 2-3 nedēļas. Tieši tās ļauj iegūt kafiju ar neatkārtojamu garšu un aromātu. Parastajos veikalos Jūs tādas neatradīsiet, tāpēc ieskatieties kompānijas Santini Coffe katalogā un izvēlieties svaigas grauzdētas kafijas pupiņas, kuras mēs speciāli pagatavojām Jums.

Grauzdēšanas pakāpes: izvēlies savu

Mēs piedāvājam dažas grauzdēšanas pakāpes:

  • “Vīnes”, tiek uzskatīta par vidēju. Tieši šī pakāpe nodrošina spēcīgu eļļu izdalīšanos, tāpēc kafijas pupiņas iegūst krāšņu šokolādes noti. Dzēriens dāvinās bagātīgi saldenu garšu.
  • “Franču”, stipra. Pupiņas kļūst tumši brūnas, kafija iegūst pikantu rūgtenumu, kuru gardēži sauc par izsmalcināto.
  • “Itāļu”, tiek uzskatīta par visstiprāko. Pupiņām ir ļoti tumša nokrāsa. Dzēriens pārsteidz ar spilgti piesātinātu aromātu. Tas ir rūgts, taču sniedz to, ko novērtē īstie kafijas cienītāji: mundrumu un domu skaidrību. To sauc par “kafiju ar raksturu”.

Pie mums Jūs varat izvēlēties grauzdētas kafijas pupiņas vajadzīgajā grauzdēšanas pakāpē un izbaudīt iemīļotā dzēriena garšu. Profesionāli speciālisti palīdzēs izvēlēties šķirni. Lai vieglāk varētu izvēlēties kafijas veidu, kafiju fasējam dažādos iepakojumos. No sākuma pasūtiet nelielu, lai veiktu galīgo izvēli un pārliecinātos par tās kvalitāti un pupiņu svaigumu. Tad pasūtiet savu kafiju arabica.

Kā kafija kļūst aromatizēta

Pie mums var pasūtīt aromatizētu kafiju arabika. Kādā veidā tā iegūst oriģinālo aromātu? No sākuma to rūpīgi audzē un ievāc Indonēzijas, Brazīlijas un Vjetnamas plantācijās. Tad saudzīgi novāc ar rokām. Produkciju fasē un tad tā nonāk tirgū.

Iegādājamies kafijas pupiņas pie pārbaudītiem piegādātājiem. Kafijas pupiņas aromatizē dažādos veidos. Mēs izvēlējāmies visdrošāko: pēc grauzdēšanas aromatizējam kafijas pupiņas ar dabīgo ingredientu palīdzību.

Kompānijā var nopirkt kafiju arabica ar šokolādes, riekstu, karameles aromātiem un citām interesantām notīm. Katalogs pastāvīgi papildinās ar jaunām šķirnēm.

Mēs stingri sekojam mūsu produkcijas piegādes un realizācijas termiņiem: Santini Coffe ir tikai svaigi grauzdētas kafijas pupiņas.

Kafijas grauzdēšana tiek veikta tikai pirms nosūtīšanas. Lūdzam ievērot uzglabāšanas tehnoloģiju.

Izsmalcināta kafija arabica priecēs ar bagātīgu garšu un aromātu ne mazāk par trim nedēļām. Pēc 50-60 diennaktīm pēc iegādes, garšas atšķirības starp kafijas aromātiem zudīs. Neiesakām uzglabāt grauzdētas kafijas pupiņas ilgāk par norādīto termiņu.

Novēlam Jums izbaudīt īstas kafijas garšu, kura dod spēkus jaunām uzvarām un panākumiem.