Ģenētiski modificēto organismu un ķīmisko piedevu pievienošana pārtikai, kā arī kaitīgo minerālmēslu izmantošana dažādu kultūru audzēšanā, tajā skaitā – tējas audzēšanā, liek sabiedrībai ne tikai domāt, bet arī meklēt visdrošākos, nekaitīgākos pārtikas produktus ikdienas patēriņam. Ekoloģiskā tēja, kas pieejama uzņēmuma PIE CĒZARA interneta veikala katalogā un tējas plauktos ir bioloģiskā tēja, kas piedāvāta vairākos variantos. Gardēži būs patīkami pārsteigti par tējas izcilo kvalitāti un īpašo garšu.

Kas ir ekoloģiskā jeb bioloģiskā tēja?

Mūsdienās bioloģiskā tēja tiek uzskatīta, kā cienīga alternatīva premium kvalitātes dažādu šķirņu tējām, jo ekoloģisku tējas kultūru audzēšana pasaulē notiek maksimāli dabīgos apstākļos, rezultātā iegūstot produktu bez ķīmikālijām - sintētiskajiem hormoniem, ģenētiskajām modifikācijām, antibiotikām u.tml.

Pasaulē ģenētiski modificētie produkti tiek lietoti it visur. Būtu grūti atrast cilvēku, kurš pazītu īstu, oriģinālu konkrētas tējas šķirnes specifiskās garšas īpatnības. Tāpēc augi, kuri tiek izmantoti ekoloģisku tēju audzēšanā un vēlāk arī tējas dzērienu pagatavošanā, tiek audzēti ekoloģiski tīros reģionos, bioloģiskajās lauksaimniecībās ar minimālu cilvēka klātbūtni un iejaukšanos dabīgajā augšanas procesā, tajā skaitā ķimikāliju izmantošanā tēju audzēšanā. Tāpēc, SIA PIE CĒZARA bioloģiskā tēja ir ar neatkārtojamu garšu un aromātu, izcilu kvalitāti, kāda piemīt tikai veselīgam, izcilam un savā būtībā oriģinālam produktam.

Bioloģiskās tējas ietekme uz veselību?

Bioloģiskā jeb ekoloģiskā tēja ir brīva no ģenētiski modificēto organismu kaitīgajām piedevām, kā arī tai ir bagātīga garša un aromāts. Šī tēja tiek audzēta speciālos apstākļos, ir bagāta ar vitamīniem un barības vielām, tāpēc labvēlīgi iedarbojas uz cilvēka veselību, neizraisot nekādus blakusefektus. Bioloģisku tēju novērtēs ik viens patiesi labas tējas lietpratējs, kā arī visi kam rūp gan pašu, gan savu tuvāko veselība.

SIA PIE CĒZARA piedāvātā produkcija ir premium kvalitātes produkcija, kas:

  • Satur tikai dabīgas izejvielas – produktos nav ne aromatizatoru, ne krāsvielu.
  • Tēja, kafija un saldumi atbilst visiem kvalitātes standartiem, ko apstiprina ražotāja sertifikāti.
  • Tēja, izaudzēta ekoloģiski tīros apstākļos, kur ir izvēlēti un izanalizēti augsnes paraugi un citi faktori, kuri būtiski varētu ietekmē produkta kvalitāti