Šobrīd baltā tēja ir ļoti populāra. Turklāt, ja melno vai zaļo tēju audzē vairākās valstīs, tad balto tēju, pārsvarā iegūst tējas plantācijās, kas atrodas Ķīnā. Ir zināms, ka baltā tēja ir viena no maigākajām tējas šķirnēm, jo tā ir minimāli apstrādāta.

Kas ir baltā tēja?

Baltā tēja tiek novākta pirms tējas augu lapu atvēršanās pilnībā, kad jaunie pumpuri vēl aizvien ir noklāti ar smalkiem baltajiem matiņiem, no kā radies nosaukums baltā tēja.

Ieguvumi lietojot balto tēju:

  • Dzēriens ir bagātināts ar fluoru, kurš labvēlīgi iedarbojas uz zobiem – saglabājot zobu emalju, neļaujot izplatīties zobakmenim.
  • Dzērienam piemīt diurētisks efekts, kas veicinot liekā šķidruma izvadīšanu no organisma.
  • Piemīt pretvīrusu, antibakteriālas īpašības.
  • Šāda tēja samazina enerģijas patēriņu, palīdz uzlabot koncentrāciju, atmiņu.
  • Palīdz sašķelt liekos taukus.
  • Palīdz kaulaudiem kļūt blīvākiem.
  • Samazina holesterīna līmeni asinīs, kas samazina trombozes iespējamību.
  • Palielina organisma aizsargspējas, novērš vēža attīstību, cīnās pret organisma novecošanos, pozitīvi ietekmē sirds un asinsvadu sistēmu un tas tiek sasniegts pateicoties dabīgo antioksidantu saturam.

Lai novērtētu visas baltās tējas priekšrocības, ir svarīgi to pareizi pagatavot. Mēs iesakām pagatavošanas procesā ņemt vērā ūdens kvalitāti un temperatūru, trauka materiālu, kurā tiks pagatavots dzēriens (vislabāk, ja tas būs keramisks vai stikla tējas stipruma pagatavošanas trauks).

Ir vērts atzīmēt, ka baltās tējas garša ir unikāla. To ieteicams dzert tīrā veidā, nepievienojot ne pienu, ne saldinātājus, ne citas piedevas. Balto tēju ieteicams baudīt bez saldām uzkodām, kā tas notiek, ja tiek dzerta augļu tēja vai zaļā tēja.

Vienreiz pagaršojot šo izsmalcināto dzērienu, Jūs nekad neaizmirsīsiet tā smalko garšu. Uzņēmumā PIE CĒZARA ir nopērkama kvalitatīva, garšīga baltā tēja. Turklāt, pie mums pieejama arī zaļā tēja un augļu tēja, kuras iecienījuši daudzi mūsu klienti. PIE CĒZARA piedāvā saviem klientiem tikai visu labāko!