Aromatizēta kafija arabika rada ne tikai īpašu noskaņojumu, tā aizrauj apbrīnojamā ceļojumā dažādu garšas nianšu pasaulē. Piedāvājam izbaudīt iemīļotā dzēriena neatkārtojamo garšu.

Aromatizēta kafija: no seniem laikiem līdz mūsdienām

Valdzinošā kafijas pasaule slēpj daudzus pārsteigumus, un aromatizēta kafija arabica – viens no tiem. Daudzi domā, ka kafijas karameļu un augļu garšas parādījušās ne tik sen, un tas ir mūsdienu trends, taču tas tā nav.

Austrumos jau senatnē veidoja neatkārtojamus klasiskās kafijas garšas un dažādu garšvielu duetus. Taču nopirkt vairumā šādu dzērienu nevarēja. Kafijai pievienoja tikai dabīgas aromātiskas piedevas. Ilgstoši glabājot aromāts zuda, tāpēc specijas un citas garšvielas, kuras veidoja originālu kafijas garšu un aromātu, pievienoja tieši pirms dzēriena pagatavošanas.

Musdienās dabīgās aromātiskās piedevas viegli saglabā savas īpašības pateicoties hermētiskajam iepakojumam. Grauzdētas kafijas pupiņas kopā ar riekstu, šokolādes, ogu un augļu aromātiem – šādas neatkārtojamas kompozīcijas var iegādāties kompānijā Santini Coffe. Katalogā Jūs gaida plaša izvēle: aromatizēta kafija arabika iepriecinās ar gardām un aromātiskām “skanošām” notīm.

Kā gatavo aromatizētu kafiju

Lai pagatavotu kafiju, kura iepriecinās ar neatkārtojamu aromātu, tiek izmantoti dažādi aromatizācijas veidi:

  • Pirmajā gadījumā aromātiskās vielas izsmidzina uz iepakojuma iekšējās virsmas. Šim nolūkam izmanto speciālus aromatizatorus. Klasiskā kafijas garša nemainās, bet dzērienam rodas neuzmācīgs papildus aromāts. Kā iepakojumu izmanto follijas maisiņus vai skārda bundžas.
  • Otrajā gadījumā aromātiskās vielas izsmidzina uz pašām kafijas pupiņām. Šāds aromatizācijas veids dod iespēju mainīt ne tikai aromātu, bet arī kafijas garšu. Turklāt, tiek saglabāta klasiskā kafijas garša, bet papildus aromāti buķetē atveras spilgtāk.
  • Trešais veids – iepriekšēja aromatizācija. To izmanto kafejnīcas un restorāni, tieši pirms kafijas pagatavošanas. Piemēram, gatavojot dzērienu kafijas automātā, pupiņas apstrādā ar aromatizētu tvaiku un apmeklētāji saņem aromatizētu kafiju arabica.

Neatkārtojamā garša un aromāts

Kompānijā Santini Coffe Jūs gaida plaša izvēle: aromatizēta kafija arabika ar dažādiem aromātiem. Pasūtiet kafiju ar iemīļoto īrisu un viršu maigo smaržu, neatkārtojamu ķiršu un šokolādes aromātu.

Šokolādes cienītāji novērtēs tumšās šokolādes vai šokolādes zefīra aromātu. Īstiem gardēžiem būs pa prātam kafija arabica ar saldo vai meža riekstu aromātu. Un tās ir tikai dažas aromātu notis, kuras Jūs atradīsiet mūsu katalogā.

Bagātīgā garšas un aromātu palete papildināta ar krēma, vaniļas, augļu un daudzām citām notīm.

Mēs izmantojam tikai dabīgos aromatizētājus.

Uzdāviniet sev iemīļotā dzēriena neatkārtojamo garšu ar mīļāko aromātu. Izmēģiniet jauno. Ejiet uz priekšu, bet kafija ar oriģinālo aromātu būs pirmais solis ceļā uz jauniem sasniegumiem.